Контроль проходження

Система Вікентрейд Плюс - той інструмент, який дозволить Вам постійно і ефективно контролювати переміщення вантажів по залізницях в режимі онлайн.

Чим більше інформації можна отримати про вагонні операції, тим швидше можна розібратися з можливими нестандартними ситуаціями, які іноді трапляються під час проходження вагонів до станції призначення - хочете Ви цього чи ні.

Саме інформація - той ключ до успіху, який необхідний для розвитку Вашого бізнесу, і ми готові надати її Вам в максимально можливому обсязі.

Система містить всю історію проходження вагонів, з моменту постановки їх на стеження. Прибуття чи це на станцію, навантаження, вивантаження або оформлення порожнього - повний перелік вагонних операцій стане доступним Вам для перегляду, аналізу та прийняття рішень.

Контроль проходження вагонів на всіх відрізках маршруту - дасть Вам перевагу перед іншими операторами рухомого складу, ми ж за допомогою своєї системи готові надати такий контроль. А враховуючи, що дані постійно оновлюються в автоматичному режимі, Ви можете завжди розраховувати на їх актуальність і повноту.