Наші партнери

Ніка Транс Логістика
ООО „Ніка Транс Логістика” – команда професіоналів, які володіють всіма необхідними знаннями, вміннями та навичками. Допоможуть знайти найкращі рішення, щоб доставити вантаж з пункту відправлення до пункту призначення з урахуванням вимог щодо термінів і бюджету.
СМАРТ РЕЙЛ ЛОГІСТИКС
Товариство з обмеженою відповідальністю «СМАРТ РЕЙЛ ЛОГІСТИКС» - залізничний оператор, який спеціалізується на перевезеннях сільськогосподарських культур і продуктів їх переробки, генеральних і насипних вантажів.
Укртранслогістика 2
«Укртранслогістика 2» є одним з найбільших операторів на ринку залізничних перевезень України, країн СНД і Балтії. Наші переваги дозволили нам залучити на обслуговування лідерів аграрного ринку, з якими налагоджена стабільна і прозора робота.
Керрілайн
Компанія "Керрілайн" займається перевезеннями і транспортуванням вантажів по території України. Здійснює оплату залізничного тарифу по території країн СНД і Балтії.
Амадеус Марін
Одна з провідних українських логістичних компаній, яка працює на ринку транспортних послуг з 2009 року і спеціалізується на перевезенні наливних харчових вантажів власним залізничним рухомим складом і в власних флексі танках по Україні і країнам СНД.
Кернел
Кернел – провідний у світі та найбільший в Україні виробник та експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Свою продукцію Кернел експортує більш ніж у 80 країн світу. З листопада 2007 року акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі (WSE).
Укрлендфармінг
Укрлендфармінг об'єднує тисячі співробітників, вкладає ресурси і розвиває ідеї, щоб забезпечити продуктами харчування мільйони українців та мешканців інших країн.
AGRO-V
С 2013 года компания «AGRO-V» занимается производством и поставкой комбикормов, белково-минеральных добавок, премиксов для сельскохозяйственных животных, а также сырья для их изготовления другими предприятиями.
Арт Софт
Компанія «Арт Софт» входить до Всеукраїнської «спілку Автоматізаторів Бізнесу (САБ)», що об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти і сервіси "BAS," 1С: Підприємство " та ін.