Ремонт вагонів

Ремонт вагонів - невід'ємна частина вантажоперевезень. З метою зменшення фінансових втрат при перевезенні вантажів, цьому питанню необхідно приділяти пріоритетну увагу.

Система по стеженню за вагонним парком надає корисну і своєчасну інформацію в цьому напрямку. З нашою системою Ви завжди будете знати дати планових ремонтів вагонів, їх пробіги - це дозволить завчасно планувати роботи по підтриманню Вашого рухомого залізничного парку в належному стані і враховувати витрати на їх проведення.

Система дозволить легко контролювати всі вагони, які знаходяться в поточному ремонті. Відстеження такої інформації - як станція дислокації, ремонтне депо, вид ремонту, несправність - не складе ніяких труднощів і не займе багато часу.


Історія ремонтів також доступна в системі, і в будь-який час Ви зможете подивитися, коли, де і що відбувалося з Вашим вагоном.

Відзначимо, що функціонал програмного комплексу дає можливість запитувати різного роду довідки щодо комплектуючих, а також додаткові дані по проведеним ремонтам.

Особливу увагу приділено актуальності даних, тому кожен день відбувається оновлення даних і додавання нових.